1 / 5
HAMACHI DAKE R2!!!!!
1.400 €
Цената не е фиксна
22.11.2022 14:01

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Спортски

Година:

2018

Модел:

Hamachi dake r2

Километри:

5000

Motoro e vo odlicna sostojba pali vozi ne e registriran 250cc za podetalno na tell
078351722
072270904

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

David Aljakoski
Prilep
Потврден огласувач
72270904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам