1 / 5
Велосипеди, детско седиште!
1.234 МКД
Цената е фиксна
20.10.2022 21:54

Прилеп / Прилеп

Се продаваат:
Детски Велосипед со помошни колца, цена 2000 денари;
Детско седиште за автомобил до 18 кг. цена 2000 денари.
Сите се исправни и во одлична состојба.
Повеќе информации на 075308919 до 20.09.2022, после тоа на Viber или WhatsApp!!!

Категорија: Останато

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075308919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам