1 / 9
Skuter S Y M 500 TL 2020
7.700 €
04.10.2022 22:10

Прилеп / Прилеп

Марка:

SYM

Вид:

Скутер

Година:

2020

Модел:

500 tl

Километри:

5000

Skuterot e vo extra sostojba kupen od dynamix Skopje so 6500 km redovno servisiran ima trkacki variator polini maxi tech,mivv izduv od grani,kn sportski filter Kako Nov bez grepka
Cena 7700 evra
071367841

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

b.a
Потврден огласувач
075362444.071367841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам