1 / 3
sanduk za iveco d5 m s2.3m 86 sasija
2.000 €
05.10.2022 07:37

Прилеп / Прилеп

sanduk za iveco d5 m s2.3m 86 sasija aluminium 2010 godina bez potreba ne se javuvajte.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070 562 661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам