1 / 2
SAVA 16ka Gumata e NOVA
2.000 МКД
28.10.2022 17:38

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

195

Висина:

65

Дијаметар:

16

195 65 16 Novaa. Nikogas ne e upotrebena!!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075855601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам