1 / 5
Се продаваат кровни држачи CAM TOTUS FE
5.800 МКД
30.01.2023 15:36

Прилеп / Прилеп

Две челични шипки + механизми + капачиња
Шипките се должина: 130 cm
Максимална носивост: 50 kg / 75 kg
Сертификати за квалитет: TUV/GS

Произведено во: CAM Италија

Дражачите претходно се користени на TOYOTA AURIS

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Багажник

Се продава од:

Mende Filiposki
Потврден огласувач
071381638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам