1 / 3
Dnevna soba
1 €
27.03.2023 22:17

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam garnitura 2+1+1 site se na puštanje, foteljata e 90x200 a dvosedot 160x200, dimenzii na francuski ležaji, mnogu udobna za spienje odlična za mali stanovi.
Klub masička 60x60 skoro nova.
Stolbna lampa 200cm.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
071354612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам