1 / 12
PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET
4.999 €
23.11.2022 09:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Pezo 207 cc 1.6i 2007god kabriolet 💪
Uvoz Holandija reg na mk cela god
Izvrsen mal I golem servis
Vgraden nov plin Dizna sistem.
El tvrd krov raboti perfektno
El stakla servo abs klima koza I t.n
Perfektna sostojba unikatna boja!!!🤌
Poveke info 076 665 855 cena5100eu

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

TALE
Потврден огласувач
076579390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам