1 / 5
Se prodava Sony NXCAM HXR-MC2500
600 €
Цената не е фиксна
24.11.2022 10:33

Неготино / Неготино

Sony NXCAM HXR-MC2500 kamera
so 32gb Hard disk i slot za SD karticka i edna baterija .

Koristena isklucivo za svadbeni veselbi
Info na tel: 078 370 587

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Gordan Arsovski
Dame Gruev 12
Потврден огласувач
078 370 587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам