1 / 3
Prodavam krevet i Dusek
100 €
31.08.2022 21:09

Карпош / Скопје

Подавам кревет со сандак со механизам за отворање и душек 140х200cm на федери. Креветот е стар 20години душекот е стар 3 години.
Заедно со душек Дормео memory silver 80x190cm стар 4 години.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070607862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам