1 / 11
Bosch
8 €
Цената не е фиксна
18.05.2023 17:43

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Elektricni velosipedi,Vtora upotreba,servisirani so garancija I obezbeden servis so dijagnostika I update software.gi imame site rezervni delovi.ceni prifatlivi.650-1100

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам