1 / 9
PRODAVAM TROSOBEN STAN DIMO NAREDNIKOT 78 m2
1 €
22.11.2022 09:42

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Stanot e vo odlicna sostojba renoviran vednas vseliv
➡️78m2 + 11m2 vizba⬅️

☎️ 075-356-921
☎️ 075-356-921
☎️ 075-356-921 JANE

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

G
Потврден огласувач
076711111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам