1 / 3
Garnitura - Гарнитура
15.000 МКД
27.01.2023 10:59

Велес / Велес

Се продава комплетна гарнитура:
- тросед
- двосед
- фотеља
Троседот е со механизам за спуштање и душек.
Двоседот и фотељата немаат механизам.
Гарнитурата е во многу сочувана и здрава состојба!
За повеќе инфо, контактирајте!!!

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
071361686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам