1 / 5
Aprilia shiver 750cc
5.000 €
Цената е фиксна
12.01.2023 23:17

Прилеп / Прилеп

Марка:

Aprilia

Вид:

Туринг

Година:

2009

Модел:

Shiver

Километри:

5000

Tri moda na vozenje sport rain & turist servisiran

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078471996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам