1 / 3
Maticna za Asus X555CC i3-3217U NVIDIA GeForce GT 720M
1.500 МКД
Цената е фиксна
01.09.2022 21:32

Куманово / Куманово

Maticna za Asus X555CC i3-3217U NVIDIA GeForce GT 720M bez hladnjak i kuler.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Матични плочи

Се продава од:

Master68
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам