1 / 12
Honda CBR 1000RR 2011 Fireblade
8.300 €
04.12.2022 18:06

Прилеп / Прилеп

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2011

Модел:

Cbr 1000rr

Километри:

20000

📲077791753📱

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Давор
Потврден огласувач
077791753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам