1 / 6
FRIZERSKA OPREMA(STOLICI,LAVOR,HAUBA)
350 €
400 €
21.03.2023 11:57

Бутел / Скопје

2 Ogledala,2 rabotni masi,2 fiokari=350€ (medijapan)

Hauba=60€

masa za nokti+stolica=150€
(cenata ne e fixna)


Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Се продава од:

ana
Потврден огласувач
070700931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам