1 / 10
Volkswagen VW Golf VI 1.6 TDI Full oprema
1 €
Цената не е фиксна
26.01.2023 17:21

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava GOLF VI 1.6 TDI . Registrirano do 08.2023 godina. Full oprema,parking senzor, auto parking Navigacija i mnogu drugo…Servisirano so Golem i mal servis. Pominati 180000km realni. Info na 078369076

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078369078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам