1 / 9
Avtobus Mercedes tourismo
111.111 €
03.01.2023 20:12

Долнени / Прилеп

Avtobusi Mercedes tourismo 17 rhd 2014 so 59sedista Euro6 i tourismo 16rhd 2015 god euro6 cena po dogovor 070703113

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Sevgo
Потврден огласувач
070703113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам