1 / 2
Elektricno Spore
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2022 22:07

Битола / Битола

Arthur Martin marka na spore se prodava bidejki ne se koristi. Prilicno novo ne koristeno . Goce 076 708 352

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
076708352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам