Kupuvam kujca ili stan do 45 000e PONUDETE
45.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.12.2022 18:35

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

/

Kupuvam kujca ili stan
od 60 do 70m2 do 45 000e
PONUDETE

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Филип
Потврден огласувач
072258122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам