1 / 1
Pumpa za visok pritisok BMW E90, E60, E46 (M47)motor
100 €
01.10.2022 07:52

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

E90, E60, E 46. (M47)

Tип на делови:

Гориво / пумпа

Prodavam pumpa za visok pritisok za BMW. Odgovara na E90, E46, E60 motor so oznaka M47 100% isparavna..

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
078660655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам