1 / 2
NOVA GARNITURA SO MEMORI PENA
20.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.11.2022 10:09

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Nova garnitura se Gleda od Slikite kupena od Prima 2020 dimenzi 270sm×170sm koristena e 2 godini

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

ILCO
Потврден огласувач
076893053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам