1 / 9
Се продава Пежо 306
1.999 €
Цената е фиксна
26.02.2023 11:00

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

306

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

54 kw / 73 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Се продава Пежо 306,мала потрошувачка, прв сопственик, реална километража, регистрирана-сервисирана, аларм. Цена по договор.
Контакт: 076-646-943
Контакт: 076-646-943
Контакт: 076-646-943 Никола

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Диме
Потврден огласувач
072312518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам