1 / 4
SE PRODAVA KUJCA
1 €
25.10.2022 14:52

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

11 ti Oktomvri 27

SE PRODAVA KUJCA VO PRILEP CENTAR VEDNAS DO SALON RINGO DZOGDERE CENA PO DOGOVOR CONTAKT NA TELEFON 070 466 706 TONI
070 466 706 TONI

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ice
Потврден огласувач
075884468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам