1 / 1
Polnac za bosch 36v/2 a
5.500 МКД
27.09.2022 18:42

Кратово

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

ispraven polnac za elektricen velosiped

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

txd
Потврден огласувач
078323668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам