Izdavam ducan vo Tocila
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.09.2022 19:45

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

78 m²

Греење:

Друго

Renoviran, dograma nova, laminat,
opcii za toplenje drva, peleti, struja
Pogoden za baletsko studio, gozmeticki salon, edukativen centar, fitnes klub

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070577733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам