1 / 5
Dukan
По Договор
06.09.2022 21:14

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

100 m²

Греење:

Друго

Se prodava dukan 60m2 i apartman 40m2 vo centaro na grad Prilep odma pozadi noviot Tineks
Za poveke inf zvonete na viber

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Злате
Потврден огласувач
+19734458502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам