1 / 8
SONY GTK XB5 “NOVI 4 ZVUCNIKA”
600 €
28.11.2022 22:49

Кратово

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови 4 звучника донесени од Германија не користени, во оригинал кутија.

Добијте добар звук во вертикална или хоризонтална положба со флексибилното поставување.

1х звучник 180€
2х звучника 300€

Контакт Viber +38978851303


https://www.sony.com.mk/electronics/hi-fi-systems/gtk-xb5


AUDIO , ZVUCNICI , ZVUCNIK , BASS , KINO , SUB , SONY GTK XB5 , GTK-CB5

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078851303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам