1 / 10
AUDI A6 3.0TDI QUATTRO S-Line
7.900 €
12.03.2023 16:09

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

📲077791753📱

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Давор
Потврден огласувач
077791753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам