1 / 1
samsung monitor 75hz
1.000 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 16:37

Гази Баба / Скопје

se prodava monitorot, raboti kako sto treba.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
071292030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам