Prodavam kujca
12 €
25.09.2022 13:16

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

75

Година на реновирање:

90

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Beogradska 53

Kujcata e dobra za ziveejne
Legalizirana.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

trajce
Потврден огласувач
078309277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам