1 / 3
Tastatura& Mouse Logi K800- MX Master 2S
4.500 МКД
24.10.2022 09:53

Куманово / Куманово

Logitech K800 Wireless Illuminated Keyboard
Mouse Logi Master MX 2S Socuvani doneseni se od 🇩🇪 So Polnenje na bateria so micro cable!


Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Macbook Air Core i7 8 Ram 500 ssd

350 МКД

Dell All in one 23 inch FHD 3090 i5 4th Gen 8GB

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам