1 / 4
Se prodava klub masa
2.500 МКД
17.11.2022 21:57

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava klub masa, edna godina koristena, socuvana, nigde ne e ostetena

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078264576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам