1 / 2
Sony xperia
123 МКД
Цената е фиксна
08.11.2022 22:18

Штип / Штип

Марка:

Sony

Модел:

xperia

Боја:

Black

Интерна меморија:

4 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Ispraven so polnac se ispravno

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

pane
boris kidric 51
Потврден огласувач
071/304-622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам