1 / 9
MINI CUPER 1.4 70KV FULL-UNIKAT AUTO-
5 €
28.03.2023 18:53

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mini

Модел:

Cooper D

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E TOP

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SLAVCO
Потврден огласувач
070648687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам