1 / 2
Dukan / Дуќан
1 €
01.12.2022 09:57

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan pogoden za sekakva namena.
Ul. Aleksandar Makedonski br. 288

078 434 250

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Jagoda
Потврден огласувач
078 434 250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам