1 / 8
Polovni gumi 315/70 r 22,5
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 21:59

Прилеп / Прилеп

4 Polovni gumi 315/70 R 22.5,Michelin protect

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070208377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам