1 / 1
Кафемати TASSIMO happy
4.500 МКД
09.09.2022 12:07

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Кафемати TASSIMO happy -производство Bosch

Цена 4500 денари

Телефон за контакт
078/297768
077/779669

Кафемат на кој со едно стискање на дугме го добивате вашето омилено кафе.
Инстант греање и брза постапка на добивање на кафе.
Со вклучен систем за редукција на бучава и можност за припремање на тивок режим.
Подесување на висина на сталактот со што ви овозможува да користите шоља по ваш избор.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

valentina
Потврден огласувач
077779669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам