1 / 6
Kros enduro
1.000 €
Цената е фиксна
25.01.2023 20:45

Прилеп / Прилеп

Марка:

HM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2020

Модел:

Yz 150

Километри:

5000

Ganc nov 700 km pominati servisiran .mozi zamena za 2t 250cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
076355616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам