1 / 7
Se prodava ili iznajmuva magacin i plac vo Skopje
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.09.2022 17:44

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

670 m²

Prodavam ili iznajmuvam plac 510m2 so magacin 170m2 vo s.Brazda (Opst.Cucer Sandevo). Se naoga odma do kamenolomot na Granit ili kompleksot "We and nature".

Nov i pogoden za mnogu nameni.

Odalecenost:
- Glaven pat za Kosovo 1km
- Euroaktiva 2.5km
- Hotel Aleksandar Palace 10.5km

Javete se 075/339-220

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од: Претпријатие

Koki
Vera Jocik 77
Потврден огласувач
075339220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам