1 / 8
Se prodava ili iznajmuva magacin i plac vo Skopje
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.09.2022 18:54

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

670 m²

Se prodava nov magacin 170m2 i plac 510m2 so izlez na glaven pat. Se naoga vednas do kamenolomot na Granit ili urbano ziveenje "we and nature". Se naoga na samo 1km od glavniot pat od Kosovo, kako i 2km od Euroaktiva i 11km od Hotel Aleksandar Palace.

Pogoden za sekoja namena. Na placot ima opcija i za dogradba na drugi objekti ili prosiruvanje na postojniot.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од: Претпријатие

Koki
Vera Jocik 77
Потврден огласувач
075339220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам