1 / 4
Motor M47 Bmw 118, 120, 318, 320, 520... 163 konja
1 €
02.11.2022 08:16

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

320d 163 ps

Tип на делови:

Мотори

Se prodava motor od BMW so oznaka M47 cel ili na delovi..motorot e ialspraven ama duva. Glava, bregasti, radilica, klipovi, pumpa za visok pritisok, vakum pumpa, plasticnata kapacka, usisna grana, kuciste za uljen filter i ladilnik i drigi sitni delovi. Sve e vo extra sostojba... za povekje info na tel...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
078660655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам