1 / 4
KOSILICA HAKO
24.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 20:22

Ѓорче Петров / Скопје

КОСИЛИЦА ТРАКТОР ХАКО

ГЕРМАНСКА КОСИЛИЦА ХАКО СО ДВА НОЖА
СЕДНИ КОСИ КОЈА Е ВО ВОЗНА СОСЕТОЈБА СО ПОТРЕБНО ШТЕЛУВАНЈЕ НА КАИСОТ И КАРБУРАТОРООТ ФИКСНА ЦЕНА 24000 ДЕНАРИ-Повеке инфо на 071 312 075

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам