1 / 5
Se prodava Hamachi Tekken 250cc
1.700 €
07.11.2022 09:44

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2021

Модел:

Tekken

Se prodava Hamachi Tekken 250cc.
5000km.
Servis napraven.
Registracija istecena.
Poseduva drzac za centralen kufer.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Yamaha
Потврден огласувач
077674362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам