1 / 11
VOLVO S40 1.6HDI 2009
1 €
Цената е фиксна
5.100 €
02.12.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Марка:

Volvo

Модел:

S40

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VOLVO S40
1.6D 109 KS
2009 GODINA
270000 KM
REGISTRIRANO DO 31.01.2023
NAVIGACIJA
BLUETOOTH
AUX
USB
TEMPOMAT
KOMANDI NA VOLAN
PROMENETO MASLO
SITE FILTRI
REBRAST I PEKA KAIS
4 NOVI NOKIAN ZIMSKI GUMI KUPENI VO OKTOMVRI 2021 SO 2 GODINI GARANCIJA
4 NOVI DEBICA LETNI GUMI KUPENI VO APRIL 2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
+38972314213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам