1 / 6
METALNI RESETKI ZA KROV
790 €
16.11.2022 17:17

Охрид / Охрид

- PRODAVAM METALNI RESETSKI ZA KROVNA KONSTRUKCIJA
- DOLZINA 20 m
- VISINA : 2.15
- PRODAVAM I METALNI STOLBOVI
— CENA ZA RESETKA : 790- eur
— CENA ZA STUB : 450,- eur

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од: Претпријатие

TAIBA INT
S. PODMOLJE OHRID
Потврден огласувач
075212212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам