1 / 2
BENQ Hd 28 INCH GLANC NOV
160 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 18:13

Куманово / Куманово

Monitorot e glanc nov ednas uklucen za proba.
Rezolucija hd 1920*1080
Slika perfektna

2 HDMI VLEZA
1 VGA VLEZ

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
070633703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам