Kuca i zemja vo Prilepsko
90.000 €
Цената не е фиксна
11.09.2022 09:10

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

27000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava kuca vo selo DESOVO -Beglik Prilepsko so dvorno mesto od 3000m2 so struja voda[hidrofor].Se prodava zaedno so imot na zemja od 27000m2[27dekari] koj se pod sistem za navodnuvanje i se vo blizina na kucata.Cena po dogovor! Informacii na tel.Skopjr 079408663 Dalibor,i Prilep 070432185 Jovan

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zak
Потврден огласувач
075472046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам