1 / 12
Avtobus Mercedes Tourismo 17rhd
1.111.111 €
30.10.2022 21:59

Долнени / Прилеп

Avtobus Tourismo 17rhd 2014god euro6 so 60sedista vo top sostojba do registracija cena po dogovor070703113

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Sevgo
Потврден огласувач
070703113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам